KOBİ’ler ve Girişimciler, Türk Patent Enstitüsü (TPE)’den alınacak belgelerde akreditasyon şartı ve bölge farklılıkları aranmaksızın %100 oranında KOSGEB Desteği‘nden  faydalanabilecekler!

KOSGEB Genel Destek Programı destekleri arasında yer alan Belgelendirme Desteği ile daha önce  Türk Patent Enstitüsü (TPE)’den alınacak belgelerde bölge farklılıklarına göre destek sağlanırken, son çıkan kararla birlikte KOBİ’ler ve girişimciler bu destekten %100 oranında faydalanabilecekler.

KOSGEB Destek Programları Yönetmeliği çerçevesinde yürürlüğe girmiş olan Genel Destek Programında yapılan değişiklik kapsamına göre;

  • Belgelendirme Desteği kapsamında; TSE’den alınacak belgelerin akreditasyon şartı ve bölge farkı aranmaksızın %100 oranında desteklenmesi,
  • Sınai Mülkiyet Hakları Desteği kapsamında; TPE’den alınacak belgelerin bölge farkı aranmaksızın %100 oranında desteklenmesi hususunda karar alınmıştır.

KOSGEB Destek Programına başvuru hakkında daha detaylı bilgi almak için +90 212 325 1592 nolu telefonu arayabilir veya aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz!


Formu doldurun, biz sizi arayalım

E-Posta *
Şirket Ünvanı *
Ad ve Soyad *
Şirket Telefonu *
Cep Telefonu *
Teşvik Talebiniz *
Güvenlik Kodu * captcha

 

Kaynak: www.kosgeb.gov.tr