Birçok girişimcilik hayali finansman söz konusu olduğunda hayal kırıklıklarına dönüşüyor. Oysa ki girişimlerine maddi kaynak bulmakta zorlanan KOBİ ve girişimciler, fikir ve yatırımlarını ertelemek zorunda değiller. Alacakları KOSGEB Destekleri ile 50.000 TL Hibe ve 100.000 TL faizsiz 2 yıl geri ödemesiz kredilerle hayallerini gerçekleştirebilirler.

KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinden faydalanabilmek için;

• Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi tamamlayarak katılım belgesi alması,
• veya İŞGEM’de yer alan bir işletme olması gerekmektedir.
Girişimci yasal kuruluşunu yapmış olduğu işletme için hazırlanacak İş Planı ile KOSGEB Hizmet Merkezlerine Yeni Girişimci Desteği için başvuru yapabilir.
Yapılan başvuruların olumlu sonuçlanabilmesi için hazırlanacak iş planının doğru şekilde hazırlanmış olması çok önemlidir. KOSGEB iş planı dosyanızı hazırlamak için bu konuda uzman kurum ve kuruluşlardan destek alabilirsiniz.
Arguma Danışmanlık olarak bizler deneyimli uzman kadromuzla KOSGEB İş Planı hazırlanmasında %100’e yakın bir başarı oranı yakalamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Siz de KOSGEB Destekleri ile girişimcilik hayallerinizi gerçekleştirmek, 50.000 TL Hibe ve 100.000 TL faizsiz 2 yıl geri ödemesiz kredilerden faydalanabilmek için uzman kadromuzla görüşün!


Formu doldurun, biz sizi arayalım

E-Posta *
Şirket Ünvanı *
Ad ve Soyad *
Şirket Telefonu *
Cep Telefonu *
Teşvik Talebiniz *
Güvenlik Kodu * captcha